Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
228TTA025M
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 2200UF 20% 25V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.895
$3.895
10
$3.1388
$31.388
50
$2.69914
$134.957
100
$2.44796
$244.796
500
$1.820295
$910.1475
1000
$1.694762
$1694.762
2500
$1.631986
$4079.965
5000
$1.600608
$8003.04
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Size / Dimension | 0.630" Dia x 1.220" L (16.00mm x 31.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.48 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150.7mOhm @ 120Hz |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.8944 A @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 2200 µF |
| Package | Bulk |