Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
228TTA080M
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 2200UF 20% 80V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.2035
$6.2035
10
$5.51095
$55.1095
50
$4.82239
$241.1195
100
$4.40914
$440.914
500
$3.789056
$1894.528
1000
$3.513499
$3513.499
2500
$3.444605
$8611.5125
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Size / Dimension | 0.866" Dia x 2.010" L (22.00mm x 51.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.26 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 106mOhm @ 120Hz |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.8928 A @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 2200 µF |
| Package | Bulk |