Essentra Components
型号:
22HC0531
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CBL CLAMP HOSE NATURAL SEALING
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7315
$0.7315
10
$0.64125
$6.4125
25
$0.58634
$14.6585
50
$0.55195
$27.5975
100
$0.528865
$52.8865
250
$0.482866
$120.7165
500
$0.459876
$229.938
1000
$0.379402
$379.402
2500
$0.344907
$862.2675
请发送询价,我们将立即回复。

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Push-Fit |
| Series | MicroPlastics |
| Screw Size | - |
| Type | Clamp, Hose |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Width | 0.250" (6.35mm) |
| Opening Size | 0.538" ~ 0.608" (13.67mm ~ 15.44mm) |