22UL1007SLDRED250
Remington Industries
型号:
22UL1007SLDRED250
描述:
HOOK-UP SOLID 22AWG RED 250'
库存 : 36
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1007
Series -
Length 250.0' (76.2m)
Voltage 300V
Conductor Strand Solid
Mfr Remington Industries
Conductor Material Copper, Tinned
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Red
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.062" (1.57mm)