22UL1007STRVIO1000
Remington Industries
型号:
22UL1007STRVIO1000
描述:
HOOK-UP STRND 22AWG VIOLET 1000'
库存 : 38
用户指南
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1007
Series -
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 300V
Jacket Color Violet
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.062" (1.57mm)