22UL1007TPCGRE1000
Remington Industries
型号:
22UL1007TPCGRE1000
描述:
#22 UL1007 300V TOPCOAT GRE1000'
库存 : 10
用户指南
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.015" (0.38mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1007
Series -
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 300V
Jacket Color Green
Package Bag
Jacket (Insulation) Diameter 0.062" (1.57mm)