首页 / 射频屏蔽 / 23-CBSA-1.75X5.75X0.25
minImg
23-CBSA-1.75X5.75X0.25
Leader Tech Inc.
型号:
23-CBSA-1.75X5.75X0.25
描述:
RF SHIELD 1.75" X 5.75" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 5.750" (146.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.250" (6.35mm)