230-50-LPI
Signal Transformer
型号:
230-50-LPI
描述:
PWR XFMR SEMI-TORO 12VA TH
用户指南
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Voltage - Isolation 4000Vrms
Voltage - Primary 115V, 230V
Secondary Winding(s) Dual
Height - Seated (Max) 26.60mm
Size / Dimension 66.80mm L x 55.60mm W
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Weight 0.75 lb (340.19 g)
Current - Output (Max) Parallel 100mA, Series 50mA
Primary Winding(s) Dual
Series LPI
Type Semi-Toroidal
Power - Max 12VA
Mfr Signal Transformer
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 115V, Series 230V