GlobTek, Inc.
型号:
23144282M5001(R)
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CORD 16AWG CEE 7/7 TO CABLE BLK
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 70°C |
| 1st Connector | CEE 7/7 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16 AWG |
| Series | - |
| Length | 8.20' (2.50m) |
| Approved Countries | Austria, Belgium, Denmark, Finland, Germany, Italy, Netherlands, Norway, Sweden, United Kingdom |
| Approval Agency Marking | CE, CEBEC, DEMKO, FIMKO, KEMA, NEMKO, OVE, IMQ, SEMKO, VDE |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | H05VV-F |
| Base Product Number | 23144282 |
| Number of Conductors | 3 |