TE Connectivity AMP Connectors
型号:
2333801-2
封装:
-
批次:
-
描述:
QSFP28 TO (2)QSFP28, 1.0 METER,
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$69.0745
$69.0745
10
$67.1308
$671.308
25
$64.21202
$1605.3005
50
$62.26623
$3113.3115
100
$61.77983
$6177.983
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Cable Type | Round, Twin Axial |
| Usage | External |
| Number of Positions | 38 |
| Color | Black |
| Cable Connectors | QSFP28 to QSFP28 (2) |
| Shielding | Shielded |
| Gender | Male to Male |
| Fastening Type | Latch Lock, Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Series | - |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Connector Type | Plug to Plug (2) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Current - Max/Contact | 500 mA |
| Features | Pull Tab |
| Package | Bag |
| Frequency - Max | 25Gbps |
| Base Product Number | 2333801 |