Davies Molding, LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.427
$4.427
5
$4.2047
$21.0235
10
$4.09355
$40.9355
25
$3.98278
$99.5695
50
$3.87201
$193.6005
100
$3.650755
$365.0755
250
$3.429538
$857.3845
500
$3.31892
$1659.46
1000
$3.208283
$3208.283
请发送询价,我们将立即回复。

| Shaft Size | 0.250" (6.35mm) |
| Color | Black |
| Material | Phenolic |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Top |
| Series | - |
| Type | Smooth |
| Mfr | Davies Molding, LLC |
| Style | Cylindrical with Pointer |
| Features | 8-32 Set Screw |
| Height | 0.630" (16.00mm) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 1.990" (50.55mm) |
| Base Product Number | 2350 |