23C14G-40ML5
Rosenberger
型号:
23C14G-40ML5
品牌:
Rosenberger
描述:
MINI COAX MULTIPORT 6 CHANNEL ST
用户指南
Center Contact Plating Gold
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Center Contact Material Beryllium Copper
Ingress Protection -
Mating Cycles 500
Voltage Rating 500 V
Product Status Active
Number of Ports 6
Connector Type Jack, Female Socket (3); Plug, Male Pin (3)
Mfr Rosenberger
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Insertion Loss -
Mounting Type Surface Mount, Through Hole
Fastening Type Snap-On
Mounting Feature -
Series -
Cable Group -
Body Material Beryllium Copper, Brass
Connector Style Miniature Coaxial
Housing Color Gold
Shield Termination Solder
Package Bulk
Body Finish Gold
Impedance 50Ohm
Contact Termination Solder
Frequency - Max 40 GHz