首页 / 射频屏蔽 / 24-CBSA-1.25X3.5X0.4
minImg
24-CBSA-1.25X3.5X0.4
Leader Tech Inc.
型号:
24-CBSA-1.25X3.5X0.4
描述:
RF SHIELD 1.25" X 3.5" T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 3.500" (88.90mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)