首页 / 射频屏蔽 / 24-CBSA-3.75X5.75X0.2
minImg
24-CBSA-3.75X5.75X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
24-CBSA-3.75X5.75X0.2
描述:
RF SHIELD 3.75" X 5.75" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 5.750" (146.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.750" (95.25mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)