首页 / 射频屏蔽 / 24-CBSA-5.25X5.5X0.2
minImg
24-CBSA-5.25X5.5X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
24-CBSA-5.25X5.5X0.2
描述:
RF SHIELD 5.25" X 5.5" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 5.250" (133.35mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)