首页 / 射频屏蔽 / 24-CBSF-0.75X1.0X0.2
minImg
24-CBSF-0.75X1.0X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
24-CBSF-0.75X1.0X0.2
描述:
RF SHIELD 0.75" X 1" T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 1.000" (25.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)