首页 / 射频屏蔽 / 24-CBSF-2.25X2.5X0.22
minImg
24-CBSF-2.25X2.5X0.22
Leader Tech Inc.
型号:
24-CBSF-2.25X2.5X0.22
描述:
RF SHIELD 2.25" X 2.5" T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 2.500" (63.50mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.220" (5.59mm)