首页 / 馈通式电容器 / 2425-001-X7W0-502PLF
minImg
2425-001-X7W0-502PLF
Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
型号:
2425-001-X7W0-502PLF
描述:
CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss -
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance 0%, +100%
Voltage - Rated 100V
Thread Size 8-32
Temperature Coefficient X7W
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm)
Height (Max) -
Product Status Active
Ratings -
Series 2425
Package / Case Axial, Bushing, 1 Turret Lead
Mfr Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
Capacitance 5000 pF
Package Bulk
Current 20 A