Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
型号:
2425-018-X7W0-502PLF
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.484
$4.484
10
$4.0318
$40.318
50
$3.49467
$174.7335
100
$3.046555
$304.6555
500
$2.508969
$1254.4845
1000
$2.329752
$2329.752
2500
$2.28495
$5712.375
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Insertion Loss | - |
| DC Resistance (DCR) (Max) | - |
| Tolerance | 0%, +100% |
| Voltage - Rated | 100V |
| Thread Size | 8-32 |
| Temperature Coefficient | X7W |
| Size / Dimension | 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 2425 |
| Package / Case | Axial, Bushing, 1 Turret Lead |
| Mfr | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Capacitance | 5000 pF |
| Package | Bulk |
| Current | 20 A |