Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.0165
$1.0165
25
$0.97166
$24.2915
100
$0.94981
$94.981
250
$0.88863
$222.1575
500
$0.786695
$393.3475
1000
$0.560196
$560.196
2500
$0.50768
$1269.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Brass |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.217" (5.50mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Length - Overall | 0.709" (18.00mm) |
| Plating | Nickel |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3 |