Littelfuse Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$71.307
$71.307
5
$67.7426
$338.713
10
$64.17725
$641.7725
50
$53.48101
$2674.0505
100
$49.915565
$4991.5565
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 50 A |
| Coil Current | 146.3 mA |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Resistance | 82 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | - |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Contact Material | Copper |
| Must Operate Voltage | 7.8 VDC |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | - |