Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.798
$0.798
25
$0.75544
$18.886
100
$0.73929
$73.929
250
$0.689662
$172.4155
500
$0.606955
$303.4775
1000
$0.438482
$438.482
2500
$0.397376
$993.44
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Brass |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.217" (5.50mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.394" (10.00mm) |
| Length - Overall | 0.394" (10.00mm) |
| Plating | Nickel |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3 |