Honeywell Sensing and Productivity Solutions
型号:
2455RM-90820468
封装:
-
批次:
-
描述:
THERMOSTAT 70DEG C SPST-NC CYL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$25.1845
$25.1845
10
$20.9893
$209.893
25
$18.59036
$464.759
100
$17.990625
$1799.0625
500
$16.79125
$8395.625
请发送询价,我们将立即回复。

| Current Rating - DC | - |
| Termination Style | Quick Connect |
| Tolerance | - |
| Circuit | SPST-NC |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Switching Temperature | 158°F (70°C) |
| Switching Cycles | 6K |
| Series | 2455RM |
| Reset Temperature | Manual Reset |
| Package / Case | Cylinder with Mounting Flange |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Current Rating - AC | 10A (240V), 15A (120V) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 2455R |