Honeywell Sensing and Productivity Solutions
型号:
2455RP-91000434
封装:
-
批次:
-
描述:
THERMOSTAT 60DEG C CYLINDER QC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$22.8
$22.8
10
$18.0481
$180.481
25
$17.09848
$427.462
100
$14.72348
$1472.348
500
$13.773632
$6886.816
请发送询价,我们将立即回复。

| Current Rating - DC | - |
| Termination Style | Quick Connect |
| Tolerance | ±5.4°F (±3°C) |
| Circuit | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Switching Temperature | 140°F (60°C) |
| Switching Cycles | - |
| Series | - |
| Reset Temperature | 113°F (45°C) |
| Package / Case | Cylinder with Mounting Flange |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Current Rating - AC | 10A (240V) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 2455R |