Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components
型号:
2499-003-X5U0-102PLF
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.2835
$12.2835
10
$11.6679
$116.679
50
$9.82528
$491.264
100
$9.2112
$921.12
500
$8.167264
$4083.632
1000
$7.676
$7676
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | 20dB @ 100MHz |
| DC Resistance (DCR) (Max) | - |
| Tolerance | 0%, +100% |
| Voltage - Rated | 500V |
| Thread Size | 12-28 |
| Temperature Coefficient | X5U |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm) |
| Height (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 2499 |
| Package / Case | Axial, Bushing |
| Mfr | Tusonix a Subsidiary of CTS Electronic Components |
| Capacitance | 1000 pF |
| Package | Bulk |
| Current | 20 A |