首页 / 射频屏蔽 / 24S-CBSA-0.5X5.0X0.2
minImg
24S-CBSA-0.5X5.0X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
24S-CBSA-0.5X5.0X0.2
描述:
RF SHIELD 0.5" X 5" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.500" (12.70mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)