首页 / 射频屏蔽 / 24S-CBSA-1.25X2.0X0.2
minImg
24S-CBSA-1.25X2.0X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
24S-CBSA-1.25X2.0X0.2
描述:
RF SHIELD 1.25" X 2" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 2.000" (50.80mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)