首页 / 射频屏蔽 / 24S-CBSA-1.5X3.75X0.2
minImg
24S-CBSA-1.5X3.75X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
24S-CBSA-1.5X3.75X0.2
描述:
RF SHIELD 1.5" X 3.75" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 3.750" (95.25mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)