首页 / 射频屏蔽 / 24S-CBSA-2.25X5.75X0.2
minImg
24S-CBSA-2.25X5.75X0.2
Leader Tech Inc.
型号:
24S-CBSA-2.25X5.75X0.2
描述:
RF SHIELD 2.25" X 5.75" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 5.750" (146.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.200" (5.08mm)