24UL1015STRYEL
Remington Industries
型号:
24UL1015STRYEL
描述:
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW 100'
库存 : 43
用户指南
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings UL Style 1015
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 600V
Jacket Color Yellow
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.088" (2.24mm)