24UL1429STRRED250
Remington Industries
型号:
24UL1429STRRED250
描述:
#24 UL1429 150V WIRE RED 250'
库存 : 20
用户指南
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings UL Style 1429
Series -
Length 250.0' (76.2m)
Voltage 150V
Jacket Color Red
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.044" (1.12mm)