25-B200-06
NTE Electronics, Inc
型号:
25-B200-06
描述:
TERMINAL BLOCK BARRIER
库存 : 105
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Number of Rows 1
Barrier Type 2 Wall (Dual)
Voltage Rating 300V
Top Termination Screws with Captive Plate
Color Black
Current Rating (Amps) 25A
Terminal Screw Material -
Material Flammability Rating -
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Wire Gauge 12-22 AWG
Bottom Termination PC Pin
Series 25-B200
Terminal Screw Finish -
Mfr NTE Electronics, Inc
Pitch 0.374" (9.50mm)