首页 / 射频屏蔽 / 25-CBSA-3.5X4.0X0.225
minImg
25-CBSA-3.5X4.0X0.225
Leader Tech Inc.
型号:
25-CBSA-3.5X4.0X0.225
描述:
RF SHIELD 3.5" X 4" SMD T/H
用户指南
Series 20-CBS
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.225" (5.72mm)