Rubycon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8265
$0.8265
10
$0.627
$6.27
50
$0.52117
$26.0585
100
$0.44878
$44.878
500
$0.347453
$173.7265
1000
$0.299202
$299.202
2500
$0.279898
$699.745
5000
$0.26542
$1327.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 200 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | BXC |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 500 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 22 µF |
| Package | Bulk |