2512-333J
API Delevan Inc.
型号:
2512-333J
封装:
2-SMD
描述:
FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 245mA
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 326 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2-SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.8Ohm Max
Series 2512
Inductance 33 µH