2512R-183H
API Delevan Inc.
型号:
2512R-183H
描述:
FIXED IND 18UH 394MA 2.6 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 296mA
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 394 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.6Ohm Max
Series 2512R
Inductance 18 µH