2512R-332G
API Delevan Inc.
型号:
2512R-332G
描述:
FIXED IND 3.3UH 734MA 750MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 551mA
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.79mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 734 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 750mOhm Max
Series 2512R
Inductance 3.3 µH