254-32-M8-55
J.W. Winco
型号:
254-32-M8-55
品牌:
J.W. Winco
描述:
RUBBER BUMPER CONICAL STAINLESS
库存 : 24
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shape Cylindrical, Tapered
Form -
Color Black
Material Rubber
Size / Dimension 1.260" Dia (32.00mm)
Mounting Type Threaded Stud
Hardness 5 Shore A
Product Status Active
Thickness 1.020" (25.91mm)