254-38-5/16X18-15.9-55
J.W. Winco
型号:
254-38-5/16X18-15.9-55
品牌:
J.W. Winco
描述:
RUBBER BUMPER CONICAL STAINLESS
库存 : 98
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shape Cylindrical, Tapered
Form -
Color Black
Material Rubber
Size / Dimension 1.500" Dia (38.10mm)
Mounting Type Threaded Stud
Hardness 5 Shore A
Product Status Active
Thickness 1.260" (32.00mm)