SAB North America
型号:
2591003
封装:
-
批次:
-
描述:
CABLE 3COND 10AWG GRY SHLD 1=1FT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.493
$8.493
25
$6.992
$174.8
100
$6.46
$646
250
$5.776
$1444
500
$5.4625
$2731.25
1000
$5.1395
$5139.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 90°C |
| Usage | Industrial, Signal, Control |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Ratings | UL Style 21216 |
| Series | CC 600 CY |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 600 V |
| Conductor Strand | 78/28 |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | Flame Retardant, Oil Resistant |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.587" (14.90mm) |
| Number of Conductors | 3 |