首页 / 存储器 / 25AA010AT-I/SN
minImg
25AA010AT-I/SN
Microchip Technology
型号:
25AA010AT-I/SN
封装:
8-SOIC
描述:
IC EEPROM 1KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
库存 : 2260
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Clock Frequency 10 MHz
Memory Interface SPI
Memory Organization 128 x 8
Mounting Type Surface Mount
Memory Type Non-Volatile
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SOIC
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 5ms
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Size 1Kbit
Technology EEPROM
Voltage - Supply 1.8V ~ 5.5V