25E1C38.0
Littelfuse Inc.
型号:
25E1C38.0
描述:
FUSE CARTRIDGE 25A 38KVAC
用户指南
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 25A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 20kA
Size / Dimension 3.000" Dia x 30.875" L (76.20mm x 784.23mm)