TE Connectivity Corcom Filters
型号:
25KEBS6AFPD
封装:
-
批次:
-
描述:
KEB 25A 1S NUT DELTA 440VAC 50HZ
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$152.5985
$152.5985
10
$147.3336
$1473.336
25
$142.07136
$3551.784
50
$136.80931
$6840.4655
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Threaded Post (M5) |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | KEB |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Current | 20 A |
| Base Product Number | 25KEBS6A |