25KEBS6AFPD
TE Connectivity Corcom Filters
型号:
25KEBS6AFPD
描述:
KEB 25A 1S NUT DELTA 440VAC 50HZ
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Configuration Single Stage
Frequency - Operating 50/60Hz
Termination Style Threaded Post (M5)
Approval Agency CSA, UL
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series KEB
Mfr TE Connectivity Corcom Filters
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Box
Voltage - Rated AC 440V
Current 20 A