首页 / 存储器 / 25LC320AXT-E/ST
minImg
25LC320AXT-E/ST
Microchip Technology
型号:
25LC320AXT-E/ST
封装:
8-TSSOP
描述:
IC EEPROM 32KBIT SPI 8TSSOP
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Clock Frequency 10 MHz
Memory Interface SPI
Memory Organization 4K x 8
Product Status Active
Supplier Device Package 8-TSSOP
Series -
Write Cycle Time - Word, Page 5ms
Package / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Memory Size 32Kbit
Technology EEPROM
Voltage - Supply 2.5V ~ 5.5V