首页 / 振荡器 / 25QHM53C0.125-8.000
minImg
25QHM53C0.125-8.000
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
25QHM53C0.125-8.000
描述:
XTAL OSC SSXO 8.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±0.125%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 8 MHz