首页 / 振荡器 / 25QHM572C0.125-2.480
minImg
25QHM572C0.125-2.480
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
25QHM572C0.125-2.480
描述:
XTAL OSC SSXO 2.4800MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±0.125%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CMOS (Low EMI)
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 2.48 MHz