首页 / 振荡器 / 25QHM572C0.25-75.000
minImg
25QHM572C0.25-75.000
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
25QHM572C0.25-75.000
描述:
XTAL OSC SSXO 75.0000MHZ CMOS
用户指南
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±0.25%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 75 MHz