首页 / 振荡器 / 25QHTF21-12.68857-PD
minImg
25QHTF21-12.68857-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
25QHTF21-12.68857-PD
描述:
12.68857 MHz XO 2.5V 2.0X1.6 PD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series 25QHTF21
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V