首页 / 振荡器 / 25QHTF32-44.230769-PD
minImg
25QHTF32-44.230769-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
25QHTF32-44.230769-PD
描述:
44.230769 M XO 2.5V 3.2X2.5MM PD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 23mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series 25QHTF32
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V