首页 / 振荡器 / 25QHTF53-24.1225-PD
minImg
25QHTF53-24.1225-PD
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
25QHTF53-24.1225-PD
描述:
24.1225 MHz XO 2.5V 5.0X3.2MM PD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 25QHTF53
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 24.1225 MHz